Heineken breidt assortiment Beertender uit

AMSTERDAM - Heineken gaat het assortiment voor zijn thuistap Beertender uitbreiden.

Vanaf april kunnen liefhebbers van Murphy's Irish Red, Affligem Blond en Wieckse Witte ook thuistappen. In het najaar zijn Amstel Bock, Amstel 1870 en Brand Urtyp beschikbaar.

Alle merken komen uit de stal van Heineken. De bierbrouwer sluit niet uit dat op termijn bieren van andere producenten beschikbaar komen. Wieckse Witte en Amstel Bock zaten overigens vorig jaar al tijdelijk in het assortiment. De bierbrouwer verkoopt het hele jaar door vaatjes van Heineken, Amstel en Brand.

Heineken maakte woensdag bekend dat het 180.000 tapsystemen verkocht sinds de introductie twee jaar geleden. Meer dan vier miljoen vaatjes gingen over de toonbank. De Beertender is nu te koop in Nederland, Oostenrijk en Zwitserland.

Heineken wil dit jaar nog drie markten op, maar welke zijn nog geheim. De bierbrouwer wil zich niet in de kaart laten kijken door zijn belangrijkste concurrent Inbev. De Belgische brouwer ging eind 2004 met Philips de boer op met PerfectDraft. Dit systeem, waarover Heineken met Philips in de clinch ligt over vermeende patentinbreuk, is verkrijgbaar in Nederland, België en Duitsland.(ANP)

Gepubliceerd op 06-04-2006 (13:15)

Reacties (0)

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer

Uw commentaar wordt gewaardeerd, mits u de reactieregels respecteert. Door te reageren, geeft u aan deze regels te hebben gelezen en er mee in te stemmen. De redactie van Elsevier Voedingsmiddelen Industrie behoudt zich te allen tijde het recht voor reacties die niet aan de forumregels te voldoen, te wijzigen of te verwijderen. Uw e-mailadres wordt uitsluitend gevraagd om misbruik van de reactiepanelen te voorkomen. Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond en wordt niet gebruikt voor marketingdoeleinden. We bewaren uw gegevens strikt vertrouwelijk.
 
Naam :
E-mail adres :
Reactie
Gegevens onthouden?
Ja Nee

Meer Marketing & sales nieuws