Innovatieaward voor Choc-o-lait

choc-o-laitAMSTERDAM - Choc-o-lait heeft op de horecavakbeurs Horecava de Innovation Award in de categorie Food & Beverage gewonnen. De jury spreekt van een traditioneel product in een eigentijds jasje.

Choc-o-lait bestaat uit een Belgische Callebaut-bonbon op een stokje. Door de chocoladebonbon door de hete melk te roeren maakt de gast zijn eigen chocolademelk. Dat kan in de smaken puur, melk, hazelnoot en Cointreau. Producent is Stevenshield Participaties.
Gepubliceerd op 10-01-2006 (10:33)

Reacties (0)

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer

Uw commentaar wordt gewaardeerd, mits u de reactieregels respecteert. Door te reageren, geeft u aan deze regels te hebben gelezen en er mee in te stemmen. De redactie van Elsevier Voedingsmiddelen Industrie behoudt zich te allen tijde het recht voor reacties die niet aan de forumregels te voldoen, te wijzigen of te verwijderen. Uw e-mailadres wordt uitsluitend gevraagd om misbruik van de reactiepanelen te voorkomen. Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond en wordt niet gebruikt voor marketingdoeleinden. We bewaren uw gegevens strikt vertrouwelijk.
 
Naam :
E-mail adres :
Reactie
Gegevens onthouden?
Ja Nee

Meer Marketing & sales nieuws