Nieuw thuistapsysteem bij Grolsch

Nieuw thuistapsysteem bij Grolsch

ENSCHEDE - Grolsch komt vanaf 13 mei met een nieuw thuistapsysteem, met de naam Cheersch. Het bestaat uit een tap die gekoppeld kan worden aan tweeliterflessen Grolsch-bier.

Door een koolstofpatroon krijgt het bier zoals bij een tap in de horeca een schuimkraag.

Cheersch past in de koelkastdeur, waardoor het mogelijk is altijd een tapbiertje binnen handbereik te hebben.

Volgens bestuursvoorzitter Ab Pasman van Grolsch is Cheersch de opvolger van krat en blik, meldt Distrifood

Hoge verwachtingen 
Pasman zegt dat de verwachtingen van Cheersch hoger gespannen zijn dan bij het groene pijpje. 'Dit is echt een massaproduct.' Verdere details over de verwachtingen wil hij niet kwijt.

Grolsch levert ook 6-liter-fustjes voor de Perfect Draft van Philips. Het bedrijf lijkt met de nieuwe thuistap zo de concurrentie met zichzelf aan te gaan. Bestuursvoorzitter Ab Pasman bestrijdt dit. 'De twee producten spelen beiden in op een behoefte, maar dit is wel een veel simpelere manier om getapt bier te drinken.'

De introductie van Cheersch wordt in de media en op de winkelvloer ondersteund met promoties, demonstraties en een uitgebreide reclamecampagne op TV met 3-sterren chefkok Jonnie Boer van restaurant de Librije in Zwolle.

Nieuwe slogan
De introductie van het nieuwe product ging dinsdag gepaard met de presentatie van een nieuwe reclamecampagne en een nieuwe slogan: Zo eigen als Grolsch.

Ter introductie biedt Grolsch een pakket met de (eenmalig aan te schaffen) tap en het basisstation, dat vanaf half mei verkrijgbaar is bij de slijter en de supermarkt.

Dit kost, inclusief een 2 liter fles Grolsch, 34,95 euro. De adviesprijs voor de los te verkrijgen 2 liter flessen bedraagt 4,79 euro per stuk.

Alleen in Nederland
Vooralsnog wordt de Cheersch alleen in Nederland op de markt gebracht. 'We hebben nog geen beslissing genomen of we het product ook in het buitenland gaan introduceren', zegt Pasman. Ook is nog onduidelijk of andere merken van SABMiller (zoals Peroni en Pilsner Urquell) het systeem gaan gebruiken.

Lees ook:
Grolsch kleurt Enschede groen (17 april 2008)

Grolsch komt met groene beugelfles (12 februari 2008)

Heineken lanceert Beertender in de Vs (10 januari 2008)

Kijk in ons nieuwsoverzicht voor:
Alle artikelen over Grolsch

Gepubliceerd op 22-04-2008 (17:36) door Tom van der Meer

Reacties (1)

En diezelfde dag werden ook nog Jillz, het nieuwe drankje van Heineken, en de bijbehorende website www.jillz.com landelijk geïntroduceerd!
Oli4K @ 25-04-2008 18:15 uur

Reageer

Uw commentaar wordt gewaardeerd, mits u de reactieregels respecteert. Door te reageren, geeft u aan deze regels te hebben gelezen en er mee in te stemmen. De redactie van Elsevier Voedingsmiddelen Industrie behoudt zich te allen tijde het recht voor reacties die niet aan de forumregels te voldoen, te wijzigen of te verwijderen. Uw e-mailadres wordt uitsluitend gevraagd om misbruik van de reactiepanelen te voorkomen. Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond en wordt niet gebruikt voor marketingdoeleinden. We bewaren uw gegevens strikt vertrouwelijk.
 
Naam :
E-mail adres :
Reactie
Gegevens onthouden?
Ja Nee

Meer Marketing & sales nieuws