Unilever mag foliumzuur toevoegen

BecelDEN HAAG - Unilever mag foliumzuur toevoegen aan haar margarine Becel. Minister Hoogervorst (Volksgezondheid) heeft de voedingsmiddelenproducent daarvoor een ontheffing verleend.Aan de Becel dieetmargarineproducten voor op brood mag tot 50 procent van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid (100 µg per 20 g product) foliumzuur worden toegevoegd. Met het verlenen van deze ontheffing aan Unilever, staat het licht ook op groen voor andere bedrijven die foliumzuur aan hun producten willen toevoegen.
Gepubliceerd op 19-01-2006 (12:23)

Reacties (1)

Dit zal voor mij een probleem worden , want ik ben namelijk allergisch voor foliumzuur!!
Ik zal dus heel erg goed uit moeten gaan kijken wat ik straks nog zal kunnen eten. Ik krijg er een anafylalactische shock van en dit is heel erg beangstigend.
Het kan ook zijn dat ik dat niet
overleef en krijg daarom ook binnenkort een epi-pen om mezelf eerstehulp te geven. U zult begrijpen dat ik dit nieuws op de voet volg , want ik moet wel in de gaten houden waar het allemaal in zit.
Voor het geval u zegt dat het niet kan van foliumzuur , ik ben onderzocht door 2 specialisten. En de uitkomst daar was dat ik gewoon allergisch ben voor foliumzuur .Daar zal ik het mee moeten doen. ik vind de mensen die zwanger willen worden of zijn er zelf voor moeten zorgen dat ze alles binnen krijgen en dan hoeft dat toch niet aan iedereen gegeven te worden?
Dan moeten ze alles wat slecht is voor een mens ook weg halen uit de schappen.Net als drank snoep koeken en aldat luxe eten. daar worden mensen ook ziek van ,nm verslaafd aan drank en snoep. Gevolgen:doden door drank en welvaartziektes.
En ik moet foliumzuur gaan nemen, omdat ze dat zelf niet doen.
Ik ben het er dus helemaal niet mee eens
Groeten CH Jongejan
Mevr Jongejan @ 09-06-2009 09:37 uur

Reageer

Uw commentaar wordt gewaardeerd, mits u de reactieregels respecteert. Door te reageren, geeft u aan deze regels te hebben gelezen en er mee in te stemmen. De redactie van Elsevier Voedingsmiddelen Industrie behoudt zich te allen tijde het recht voor reacties die niet aan de forumregels te voldoen, te wijzigen of te verwijderen. Uw e-mailadres wordt uitsluitend gevraagd om misbruik van de reactiepanelen te voorkomen. Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond en wordt niet gebruikt voor marketingdoeleinden. We bewaren uw gegevens strikt vertrouwelijk.
 
Naam :
E-mail adres :
Reactie
Gegevens onthouden?
Ja Nee

Meer Mensen & bedrijven nieuws