Seasogood presenteert plantaardige tonijn in blik
Seasogood brengt onder de naam Happy Tune plantaardige tonijn in het Nederlandse conservenschap. Er zijn drie varianten: Naturel, Olijfolie en Citroen & zwarte peper.
Happy Tune bevat volgens de makers de goede voedingsstoffen van tonijn, zoals plantaardige eiwitten en omega 3. De eiwitten in de visvrije tonijn zijn afkomstig van Europese soja en de omega 3-vetzuren uit algen. Happy Tune krijgt daarom volgens het voedselkeuzelogo Nutri-Score de A-score: de gezondste keuze. De plantaardige tonijn is koud en warm te gebruiken en geschikt voor elk tonijngerecht.
Het Nederlandse bedrijf Seasogood is opgericht door Pieter Muntendam en Dennis Favier. Muntendam is zeezeiler en Favier plantaardig food ontwikkelaar. Hun missie is de zee beschermen. “De zeeën hebben ons beschermd tegen de ergste impact van de opwarming van de aarde. Het is nu tijd dat wij de zee beschermen.”
Thema's
Meer over
Lees ook
Samenwerking FrieslandCampina en De Nieuwe Melkboer
FrieslandCampina en De Nieuwe Melkboer gaan samenwerken. Gezamenlijk gaan de bedrijven verder met het ontwikkelen van een lokale keten voor plantaardige zuivelalternatieven met een goed verdienmodel voor de boer.
ME-AT the Alternative lanceert vleesvervangers van Nederlandse veldbonen
ME-AT the Alternative, dochteronderneming van Vion, introduceert als eerste bedrijf in de branche plantaardige vleesvervangers op basis van proteïnen uit Nederlandse veldbonen in de retail.
Optimisme Duitse vleessector bij aanvang IFFA 2022
In Frankfurt startte 14 mei IFFA, de internationale vakbeurs voor de vleesindustrie. Tot en met 19 mei staat Messe Frankfurt in het teken van de laatste innovaties op het gebied van vlees en alternatieve eiwitten. De Duitse vleessector is bij aanvang van de beurs positief gestemd.